Usługi realizowane bezzałogowymi statkami powietrznymi

Tradycyjne sposoby przeprowadzania inspekcji infrastruktur budowlanych oraz przemysłowych były dotychczas bardzo kosztownym i czasochłonnym zajęciem. Często także niebezpiecznym nie tylko dla kontrolowanej infrastruktury ale  także dla przeprowadzających ją inżynierów, szczególnie w przypadku inspekcji w przestrzeniach zamkniętych. Angażowały one także duże ilości osób, co także wpływało na zwiększenie kosztów związanych z logistyką oraz wymuszały nieraz zamknięcie kontrolowanego obiektu na kilka dni. Kontrole w miejscach trudno dostępnych wymuszały także wynajem specjalistycznego sprzętu tj. podnośniki, samoloty czy helikoptery, a w przypadkach obiektów zamkniętych były praktycznie niemożliwe.

To wszystko uległo zmianie wraz z pojawieniem się wyspecjalizowanych bezzałogowych statków powietrznych. Dzięki nim udało się zredukować znacząco koszty tych operacji przy jednoczesnym skróceniu czasu ich trwania przy zapewnionym najwyższym poziomie bezpieczeństwa dla kontrolowanego obiektu oraz pracowników. Przy użyciu wysoko wyspecjalizowanego sprzętu takie prace mogą być prowadzone bez narażania życia i zdrowia pracowników wysokościowych we wnętrzach zbiorników czy nawet wewnątrz kominów lub innych instalacji mających powyżej 400mm średnicy.

Dzięki flocie wyspecjalizowanych platform i możliwości ich adaptacji do konkretnych warunków czy wymogów zleceń. Nasza firma jest w stanie sprostać każdej inspekcji od kontroli wizyjnych i termograficznych w przestrzeniach zamkniętych oraz trudno dostępnych dla większości tradycyjnych dronów, poprzez farmy wiatrowe, linie energetyczne, kominy (wewnątrz i zewnątrz), gazociągi, torowiska, rurociągi, po wysokie budynki, mosty czy autostrady.

Wdrożenia systemów bezzałogowych dla przemysłu

Pragniemy przedstawić Państwu nasz innowacyjny a zarazem kompleksowy program wdrożeń systemów bezzałogowych. Koncentrujemy się przede wszystkim na opracowaniu i wdrożeniu odpowiedniej strategi wykorzystania bezzałogowych systemów w codziennych procesach Państwa przedsiębiorstwa.

W trakcie szkoleń nie tylko Państwa pracownicy nauczą się posługiwać sprzętem dostarczonym przez nas sprzętem, ale także w sposób efektywny i bezpieczny dla badanej infrastruktury zebrać materiał. Poznają Państwo także oprogramowanie oraz metodologię, pozwalającą szybciej analizować i weryfikować pobrany materiał, a nasi pracownicy będą do Państwa dyspozycji 24H/7 gotowi odpowiedzieć na każde pytanie.

Skontaktuj się z nami i dowiedz się jak Twój Biznes może skorzystać dzięki wykorzystaniu systemów bezzałogowych. Nasi eksperci pomogą znaleźć najlepsze rozwiązanie, które pomoże usprawnić działanie Państwa Firmy.

Szkolenia produktowe oraz specjalistyczne

Ciągłe podnoszenie swojej wiedzy jak i umiejętności jest kluczowym aspektem dla każdego operatora bezzałogowego statku powietrznego. Wpływają one nie tylko na jakość; precyzję oraz szybkość pozyskiwania materiału ale i przede wszystkim zwiększają poziom bezpieczeństwa.
Tak więc niezależnie czy prowadzisz własną firmę inspekcyjną czy posiadasz w swoim zakładzie wyspecjalizowaną komórkę dronową, powinieneś zadbać o ciągłe podnoszenie kwalifikacji swojego zespołu – operatorów, analityków oraz obserwatorów, tu właśnie naprzeciw wychodzimy z opracowanymi przez nas programami szkoleń.

Sprzęt – zakup oraz wynajem sprzętu

Jesteś doświadczonym operatorem, prowadzisz własną komórkę dronową i potrzebujesz nowego drona a nie masz pewności iż dany bezzałogowiec spełni Twoje oczekiwania? Masz pilne zlecenie a nie masz drona spełniającego wymogi zleceniodawcy? Potrzebujesz konkretnego, specjalistycznego sprzętu przygotowanego specjalnie pod wymogi Twojego zakładu pracy, bądź specyfikę danej branży?

 

Skorzystaj z unikalnej możliwości wypożyczenia drona i przetestowania jego możliwości.
Nie czekaj skontaktuj się z naszymi ekspertami i poproś o ofertę przygotowaną specjalnie dla Ciebie!

Skontaktuj się z nami

Jeśli masz jakieś pytanie na temat świadczonych przez nas usług, chciałbyś dowiedzieć się więcej – odnośnie pakietów przemysłowych lub po prostu chcesz dołączyć do naszego zespołu, skontaktuj się z nami za pomocą formularza kontaktowego. Opisz jak najdokładniej interesujący Cię temat, w ten sposób znacznie ułatwisz nam to w dopasowaniu naszej oferty do Twoich potrzeb lub udzieleniu percyzyjnej odpowiedzi bądź wyceny.

Oddział w Warszawie

Locon Sky Project

adres: ul. Chałubińskiego 8 lok. 73 (piętro 40)
00-613 Warszawa

tel.:+48 601 944 144
mail: info@locon.pl

Oddział w Szczecinie

Locon Sky Project

ul. Tama Pomoarzańska 1
70-030 Szczecin

tel.:+48 601 944 144
mail: info@locon.pl

Translate »