Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować o nawiązaniu współpracy między firmami Locon Sky Project a ReliaSol.

Współpraca partnerska z ReliaSol, to klucz do sukcesu naszych klientów. Wspólnie z ReliaSol umożliwiamy im monitorowanie stanu maszyn i kontrolę nad procesami odbywającymi się w przedsiębiorstwie. Dla obu firm, najistotniejszą kwestią w prowadzonej działalności jest pozyskiwanie kompletnych danych celem ich analizy i podniesienia doskonałości operacyjnej przedsiębiorstwa i w tym zakresie oferty ReliaSol i Locon Sky Project doskonale się uzupełniają.

Mateusz Zdunek

CEO, Locon Sky Project

ReliaSol, dzięki autorskiej platformie RSIMS wykorzystującej najnowsze osiągnięcia naukowe w dziedzinie AI i DL oraz zespołowi R&D, specjalizuje się w przetwarzaniu ogromnych zestawów danych przemysłowych. Rozwiązania dostarczane przez ReliaSol umożliwiają przedsiębiorcom ciągłe podnoszenie doskonałości operacyjnej, zapobieganie kosztownym awariom i przestojom.

Locon, lider inspekcji przemysłowych, pozyskuje dane z instalacji, dzięki bezzałogowym statkom powietrznym. Otrzymane w ten sposób dane, po implementacji do platformy RSIMS, będą stanowiły dodatkowe źródło informacji obok tych, wygenerowanych z systemów typu DCS, SCADA, MES.

Współpraca pomiędzy ReliaSol i Locon to jeszcze skuteczniejsze i szybsze diagnozowanie problemów, co daje możliwość podjęcia szybkich działań prewencyjnych. Locon Sky Project ma bogate zaplecze techniczne, dzięki temu może naszych klientów obsługiwać kompleksowo – od wstępnych rozmów, po wdrożenie, a także wsparcie posprzedażowe.

Mateusz Marzec

CEO, ReliaSol

Firmy przygotowały już wspólną ofertę, która nakreśla obszary i sposób działania oraz korzyści dla klientów płynące z tego partnerstwa.

O firmach:

ReliaSol

Odpowiadając na potrzeby nowoczesnych przedsiębiorstw, firma dostarcza rozwiązania do analizy danych oparte na  sztucznej inteligencji, które pozwalają zapobiegać awariom oraz podnosić doskonałość operacyjną w przemyśle. ReliaSol jest twórcą systemu RSIMS klasy Predictive Maintenance, wykorzystującego mechanizmy sztucznej inteligencji do przewidywania awarii oraz innych niepożądanych zdarzeń w zakładach produkcyjnych. ReliaSol powstała z inicjatywy AGH w Krakowie. Od lat opierając strukturę spółki na efektywnym dziale R&D, skutecznie wprowadza nowatorskie rozwiązania z zakresu RAMS (Reliability, Availability, Maintainability, Safety), utrzymania ruchu i optymalizacji procesów eksploatacyjnych maszyn.

Locon Sky Project

Locon Sky Project świadczy nowoczesne usługi w różnych gałęziach i branżach przemysłu w zakresie inspekcji za pomocą statków bezzałogowych dronów. Podstawowe korzyści to redukcja ryzyka i kosztów związanych z inspekcjami infrastruktury a także znacznie szybszy czas przeprowadzenia inspekcji. Za pomocą dronów wyposażonych w kamery termowizyjne i wizyjne o wysokiej rozdzielczości, Firma jest w stanie bezinwazyjnie i bez potrzeby wykorzystania ciężkiego sprzętu i dużej grupy ludzi zbadać stan, ewentualne uszkodzenia czy przeprowadzić rutynową inspekcje danego obiektu. Zespół posiada wszelkie niezbędne certyfikaty oraz licencje by świadczyć usługi najwyższej jakości z zachowaniem najwyższego poziomu bezpieczeństwa.

Najnowsze artykuły:

Archived

the whitaker inbred family, chalene johnson sisters, west mortuary funeral home, sourdough bread sticky after baking, chesapeake bay striper fishing regulations, reliability validity and objectivity in research, bobby burkett football player, tanker owner operator...

czytaj dalej

Rodzaje czujników wykorzystywanych z UAV

Zaawansowane czujniki zbierają dane wykorzystywane są potem nie tylko w sprawach technicznych, ale również w podejmowaniu krytycznych decyzji biznesowych. Dane z dronów można również łączyć bezpośrednio z już istniejącymi systemami a także oprogramowaniem Al.

czytaj dalej

Drony w czasie pandemii, okiem Wielkiego Brata w walce z Koronawirusem

W ogólnoświatowej wojnie z pandemią drony odgrywają coraz większą role. Wraz ze zwiększoną aktywnością bezzałogowców pojawiły się pytania dotyczące swobód obywatelskich oraz potencjalnej inwigilacji i sposobu przetwarzania zebranych danych po zakończeniu pandemii.

Jak bardzo jesteśmy w stanie zrezygnować z pewnych swobód obywatelskich by przyśpieszyć proces walki z epidemią?
Czy nie otworzymy w ten sposób furtki na stałe dla Wielkiego Brata, który chętniej będzie korzystać z nowych technologii do inwigilacji społeczeństwa?

W dzisiejszym artykule postaramy się znaleźć odpowiedzi na powyższe pytania.

czytaj dalej

Drony w walce w COVID19

W ciągu ostatnich kilku miesięcy rząd chiński wprowadził pilotażowe programy włączenia dronów w walce z epidemią. Wyniki tych programów mogą służyć jako model dla innych krajów, które chcą zareagować na obecny kryzys zdrowotny. W dłuższej perspektywie mogą wskazać drogę w jaki sposób publiczne i prywatne systemy opieki zdrowotnej mogą włączyć technologię dronów do swoich planów, aby złagodzić przyszłe pandemie.

czytaj dalej
Translate »